Пізнати себе

У червні 2009 року, в обласному краєзнавчому музеї міста Біла Церква відкрилась виставкова експозиція "Древня символіка". Метою виставки є — об'єднання духовних знань в єдину систему, а також відкрита розповідь щодо внутрішньої духовності людської особистості.

Відвідувачам пропонується напрочуд цікава й унікальна інформація, яка просто змушує  людину зупинитись і трохи замислитись над своїми життєвими цінностями, відчути бажання доторкнутись до вічних джерел Істини і спромогтись зрозуміти небхідність досягнення певного власного духовного рівня, і таким чином пізнати себе.

Серед іншого, цікавою темою виставки є зображення різних модифікацій свастики у 14 культурах світу, тризуба — у 12 культурах, образу священної змії — у 7 культурах. На виставці по-новому зазвучала тема санскриту. Окрім розповіді про виникнення цієї прадавньої мови, передана схожість, шляхом порівняльного аналізу, багатьох його слів з аналогічними українськими, а також зв'язок сансткриту з енергетичними центрами так званого "тонкого" тіла людини.

Виставка працює з 10-00 до 17-00 (вихідний — Середа)
Адреса: Біла Церква, Соборна площа,4
Замовлення екскурсій за телефоном: +3 096 450 98 70