З'єднувальний "кабель"

Кожна людина від народження має приховану духовну енергію, яка є відображенням Первинної Енергії Всесвіту. Її називають Кундаліні. «Кундал», у перекладі з санскриту означає «виток». Енергія Кундаліні, як промінь свідомості, входить у зародок людини на третьому місяці його розвитку. Сформувавши енергетичне тіло, залишок її згортається в 3,5 витки в трикутній кісточці, яка знаходиться в основі людського хребта. Давні греки знали про божественну енергію, яка міститься в цій кісточці, і тому називали heorin ostoen («свята кістка»), а римляни дали їй назву sacrum (лат. «священний» або «секрет»).

Кундаліні — вроджена енергія — перебуває у кожному живому організмі. Та тільки у людини вона прийняла повну форму. Це розумна, творча, мисляча енергія. Вона може залишатися у сплячому стані все життя, чекаючи свого пробудження. Коли людина народжується і її пуповина відокремлюється, виникає розрив у парасимпатичній нервовій системі. Через тім'ячко голови дитина підтримує постійний зв'язок із Всепрникненою Космічною Енергією Всесвіту. Як тільки тім'ячко заростає і твердне, зв'язок із цією енергією припиняється.

Пробуджена Кундаліні заповнює розрив у парасимпатичній системі людини, відновлює втрачений зв'язок із Першоджерелом. Саме це і є мета нашої еволюції. Для цього в нашому спинному й головному мозку існує досконалий живий механізм. Він створювався поступово і діє за допомогою власної енергії, проявляючись як парасимпатична й симпатична нервові системи. Усе, чого людина досягає в еволюції, відбивається в нашій свідомості через нервову систему.

Пробуджена Кундаліні піднімається вздовж хребта по центральному каналу. Пройшовши всі енергетичні центри, вона входить в лімбічну область голови, яка оточена тисячами нервів. Під впливом вібрацій Кундаліні ці нерви поступово просвітлюються, відкриваючи сьомий енергетичний центр — Сахасрару. Тоді Кундаліні виходить через тім'ячко голови й з’єднується зі Всепроникненою Енергією Всесвіту.

Кундаліні — енергія Духу, з її пробудженням людина починає усвідомлювати себе чистим духовним створінням. Існування цієї енергії не проявляється до моменту Самореалізації. Після Самореалізації людина починає відчувати цю енергію на власній нервовій системі у вигляді вібрацій або прохолоди на кінчиках пальців, долонях і над головою. Через ці вібрації Кундаліні інформує людину про стан організму і дає енергетичне відчуття навколишнього світу. Вібраційна свідомість стоїть напрочуд вище чуттєвого сприйняття.

Кундаліні подібна до кабелю електропристрою, що з’єднує його з основним джерелом живлення. Ця енергія складається з великої кількості енергетичних ниток, які сплетені між собою у своєрідний канат. Їхнє число становить 21 у 108 ступені.

Наукова думка про Кундаліні

Американський дослідник Лі Саннела, вивчаючи феномен Кундаліні, зробив висновок: «Кундаліні відіграє більшу роль у повсякденному житті, ніж ми собі уявляємо. Вона проявляється поступово і дуже м'яко. Кундаліні готова пробудитися в кожному з нас. Пробуджена Кундаліні свою роботу виконує вдень і вночі, хоч ми і не усвідомлюємо її присутності й впливу. Пробуджена Кундаліні стає невід'ємною частиною нашого життя».

Американський вчений-психіатр Істок Бентов показав, як стан Кундаліні впливає на зміни в свідомості, що в свою чергу діє на стан фізичного тіла і біомагнітного поля. Пробуджена Кундаліні посилює чутливість головного мозку, просвітлює його і стає невичерпним джерелом живлення.

 

Історичні джерела про Кундаліні


 В VII ст. на Заході Іоаким де Флор говорив, що після епохи Отця, а потім Сина, відкривається епоха Матері. Це природно, що поряд з Отцем і Сином знаходиться Мати.

Наша Кундаліні є відродженням жіночого аспекту Трійці. Сучасна ера Водолія — ера пробудження Кундаліні. Про пробудження Кундаліні говориться на протязі всієї історії людства. Цей процес, який також називають Cамореалізацією, показаний в усіх релігіях світу.

Практика пробудження Кундаліні була відома з ведичних часів, але трималася в глибокій таємниці. Вона була надбанням жерців, членів царських сімей Єгипту, провидців з Індії і вузького кола посвячених.

Г'ЯНЕШВАРА (1275 р.). Відомий святий з Махараштри (штат в Індії) описав Кундаліні в своїй знаменитій книзі "Г'янешварі": "Кундаліні — одна з найвеличніших енергій. Коли вона піднімається, все тіло починає сяяти, із тіла зникає небажана нечистота, воно стає просвітленим і пропорційним, очі стають ясними".

ДЬЯНАДЕО (1275-1297 р.р.) "Богиня Кундаліні дійсно подібна до самої Матері Всесвіту. Подих життя, що виходить від Кундаліні, створює відчуття прохолоди в тілі, внутрішнє й зовнішнє".

ГУРУ НАНАК ДЕВ (1496 р.н.) теж описує пробудження Кундаліні: "Бог зробив із тіла людини дім із шістьма чакрами і встановив світло духу в ньому. Коли твої шість чакр шикуються в одну лінію, Кундаліні утримує тебе від невірного".

Символи Кундаліні кожен може знайти в різних культурних надбаннях, таких як спіраль Меркурія, яка є символом процесу фізичних перетворень. В стародавній грецькій, а потім римській міфології ми знаходимо Асклепіуса — зцілюючого Бога. Він тримає жезл, котрий спіраллю обкручує змія-Кундаліні. Греки приписували цьому символу зцілюючу здатність.