Духовні вчителі людства

 

   Нірмала Шрівастава

 

Доктор медицини і філософії, Нірмала Шрівастава (духовне ім'я — Шрі Матаджі Нірмала Деві) народилась 21 березня 1923 року в Індії в освіченій християнській сім'ї древньоіндійського царського роду Шаліваханів.

5 травня 1970 року Нірмала Шрівастава відкрила унікальний метод Самореалізації, яка відбувається шляхом пробудження Кундаліні — внутрішньої енергії людини.

Необмежені можливості Кундаліні, яка є відображенням Всепроникаючої Енергії Всесвіту, можна побачити у прояві самої Шрі Матаджі. Її знання в області медицини, генетики, біології, фізики, хімії, психології, педагогіки та інших наук вже зробили тиху революцію в науці та духовності. Щорічно проходять наукові міжнародні конференції по вивченню феномена Сахаджа Йоги. В 1998 р. на науковій конференції в Москвід щодо енергетичного потенціалу Шрі Матаджі було зроблено висновок, що Вона є джерелом Космічної енергії. Вібрації, які Вона випромінює , а також Її фотографії мають очищаючі і цілющі властивості (...)

 

   Лао Цзи

 

Вода, як найм’якіший, гнучкий і спонтанний елемент світобудови, має властивість набирати форми будь-якої посудини, яка її містить. У неї відсутні особисті бажання, проте не існує перешкод, яких би вода не подолала. Цим вона подібна до Дао — природньому плину життя. Саме такий шлях вищої чесноти, що приводить до чистоти помислів і устремлінь, пропонував людству Лао Цзи. Але його вчення було незрозуміле людям і тому ще при житті він отримав прізвисько "Темний Учитель" (...)

 

 

   Сай Баба з Ширді

 

В наш час, коли цінності перекручені, дуже легко заблукати. Багато шукачів Істини потрапили до неправильних учителів, лжегуру, які підробляються під великих святих минулого і їх імена. Приклад дійсного Вчителя являє собою Сай Баба з Ширді, мудрець, що жив сто років назад в Індії (...)

 

   Заратуштра

 

Якщо уважніше вдивитися в навколишній світоустрій, легко виявити, що люди все ще продовжують уникати щиросердних зусиль і роботи над собою, обираючи шлях найменшого опору. Тому все ще актуальна мудрість прадавнього пророка Заратуштри, який вчив, що ні в небі, ні на землі немає ніякого пекла, окрім того, що створює сама людина.

Сучасна людина знає про Заратуштру в основному по книзі Фрідріха Ніцше "Так говорив Заратустра". Історичність особистості пророка час від часу піддається сумніву. Щоправда, проповіді Заратуштри "Гати", які дійшли до нас, а також цілий ряд наукових досліджень свідчать про існування такої людини в дійсності (...)